Oznámenie o zmene vlastníka spoločnosti

02 máj 2019

Dňa 27.4. 2019 sa vlastníkom spoločnosti Contal OK stala spoločnosť HOUR. .

Tomuto kroku predchádzala dlhodobá intenzívna spolupráca pri dodávkach identifikačných systémov pre oblasti HR, kde HOUR patrí medzi popredné firmy na Slovensku a riešení pre monitorovanie výrobných procesov a zabezpečenie budov, ktoré sú doménou Contal OK.

„Akvizícia spoločnosti Contal OK je logickým pokračovaním našej dlhoročnej spolupráce v poskytovaní komplexných riešení." povedal Rastislav Wölcz, riaditeľ stratégie a rozvoja v HOUR.

Vďaka spojeniu so spoločnosťou HOUR môže CONTAL OK aj naďalej intenzívne napredovať vo vývoji a výrobe identifikačných systémov a  ponúkať svojim zákazníkom inovatívne zariadenia, kvalitný softvér a spoľahlivé služby.

„Pre spoločnosť Contal OK je vstup strategického partnera impulzom pre ďalší rozvoj a upevnenie dôvery svojich zákazníkov.“ reaguje Ján Nízky, riaditeľ Contal OK.

Tento krok zároveň umožňuje obom spoločnostiam flexibilnejšie reagovať na požiadavky rýchlo sa meniaceho trhu a rozšíriť používanie identifikačných technológii do nových oblastí firemných procesov.

Dlhoročná spolupráca, ktorá vyústila do spojenia našich spoločností, je pevným základom pre budúci  rozvoj našich produktov.

O nás

Vývoj, výroba a implementácia identifikačných systémov

Hotline a Helpdesk

Pre zákazníkov s platnou servisnou zmluvou

Najnovšie príspevky

© 2018 CONTAL OK spol. s r.o.

Všetky práva vyhradené.