Profil spoločnosti

CONTAL OK, spol. s r.o. sa zameriava na vývoj, výrobu a implementáciu identifikačných systémov. Pôsobenie spoločnosti je rozdelené na dve základné oblasti. Jednou je vývoj, výroba a implementácia identifikačných systémov pre zákazníkov na slovenskom trhu. Portfólio produktov pre domáci trh zahŕňa predovšetkým prístupové, dochádzkové, stravovacie a návštevné systémy. Novým produktom v tejto oblasti je systém pre registráciu zamestnancov na výrobných pozíciách. Druhú oblasť tvorí vývoj a výroba bezpečnostných a alarmových systémov pre svetový trh. Vďaka materskej spoločnosti CONTAL Security AB, ktorá sídli vo švédskom Göteborgu, sa produkty vyvinuté a vyrobené na Slovensku presadzujú hlavne v Škandinávii. Cieľom spoločnosti CONTAL OK spol. s r.o. je podieľať sa na neustálom vývoji identifikačných technológií v súlade s potrebami zákazníkov a prinášať konkrétne riešenia.

Riešenia pre moderné firmy

Spoločnosť CONTAL OK je spoľahlivým partnerom, s ktorým dosiahnete víťazstvo na viacerých frontoch. Muníciou sú kvalitné identifikačné systémy, s ktorými máte prehľad o tom, čo sa deje vo vašej firme. Naše portfólio obsahuje samostatne fungujúce prístupové, dochádzkové, stravovacie a návštevné systémy. Ich vzájomné prepojenie prináša synergický efekt v podobe centralizovanej kontroly nad dianím vo vašej firme. Na obranu vašej pevnosti ponúkame vlastné bezpečnostné a alarmové systémy, s ktorými ochránite materiálne i nehmotné hodnoty.

Výroba. Vývoj. Implementácia.

Spoločnosť CONTAL OK aktívne prispieva k vývoju identifikačných technológií a ponúka konkrétne riešenia. Pracujeme s vlastným hardvérom a softvérom, podieľame sa na projekčných aj realizačných prácach. Máme skúsený tím vývojárov, dizajnérov i testerov zacielený na kvalitné produkty. Prvotriedna kvalita schopná prekonať úskalia firemného života je pre nás prvoradá. Integrujeme najnovšie technológie a spolupracujeme so spoľahlivými partnermi.

Škandinávska tradícia, slovenské inovácie

Spoločnosť CONTAL OK je na trhu už od roku 1991. V tom čase bola jediným vlastníkom švédska spoločnosť CONTAL AB so sídlom v Göteborgu. Dnes vlastní 25 % spoločnosti slovenský majiteľ. V našich systémoch sme skĺbili tradičnú škandinávsku spoľahlivosť so slovenskými inováciami a nápadmi. Výsledkom sú komplexné riešenia, ktoré zvládnu väčšinu firemného chaosu.

Základné informácie

História spoločnosti

Spoločnosť CONTAL OK, spol. s r.o. bola založená 29. marca 1991 ako súkromná spoločnosť so 100% zahraničnou majetkovou účasťou. V dobe vzniku bola zakladateľom a jediným vlastníkom švédska spoločnosť Contal AB, Gothenburg. V súčasnosti je švédska majetková účasť 75%  a zvyšných 25% spoločností patrí slovenskému vlastníkovi.

Prečo CONTAL OK?

O nás

Vývoj, výroba a implementácia identifikačných systémov

Hotline a Helpdesk

Pre zákazníkov s platnou servisnou zmluvou

Najnovšie príspevky

© 2018 CONTAL OK spol. s r.o.

Všetky práva vyhradené.