Warning: file_put_contents(/var/www/contal.sk-clava-2015/t3-assets/dev/red/templates.clava.less.bootstrap.less.css): failed to open stream: Permission denied in /var/www/contal.sk-clava-2015/libraries/src/Filesystem/File.php on line 450
 • Contal Nova

  Contal Nova

  Prístupový a zabezpečovací systém

  Prístupový a zabezpečovací systém Contal Nova je prostriedkom pre riadenie a monitorovanie pohybu osôb v areáli vašej firmy. V systéme Contal Nova rozčleníte priestor na viaceré zóny s rôznymi pravidlami prístupu a na základe toho pridelíte prístupové práva konkrétnym osobám. Doplnením detektorov a bezpečnostných prvkov sa zo systému Contal Nova stane plnohodnotný zabezpečovací systém. Žiadna noha už nevkročí tam, kde nemá.

 • Contal Timetec Attendance

  Contal Timetec Attendance

  Dochádzkový systém

  Dochádzkový systém Contal Timetec Attendance vám poskytne kompletný prehľad o posádke vašej firmy. V okamihu dostanete nielen sumár dochádzky, ale aj presný prehľad o prítomnosti vašich zamestnancov. Spolupracuje so mzdovými a personálnymi systémami tretích strán a automaticky im poskytuje údaje o odpracovanom čase. Zjednodušíte si spracovanie dochádzky.

 • Contal Timetec Food

  Contal Timetec Food

  Stravný systém

  Contal Timetec Food slúži na správu objednávok a výdajov stravy. Otvára okná do vašich jedálni, cez ktoré uvidíte objednané aj vydané jedlá. Systém podporuje viaceré jedálne, dodávateľov stravy i burzu jedál. Ponúka export do mzdového systému. Na výber a objednávku jedla slúži terminál alebo webová aplikácia. Evidenciu vydaných jedál zabezpečuje čítač ID kariet.

 • Contal Timetec Production

  Contal Timetec Production

  Registrácia zamestnancov na pracovnej pozícii

  Contal Timetec Production v reálnom čase eviduje príchody a odchody zamestnancov na pracovnú pozíciu. Spolu s technickými informáciami o výrobe sa stane navigáciou, ktorá vás privedie k zdrojom prípadnej nekvality. Už sa vám viac nestane, že by stroj obsluhoval nekvalifikovaný pracovník a zároveň zabezpečíte dodržiavanie predpisov BOZP. Zvýšite tak bezpečnosť, kvalitu i efektivitu výroby.

 • Contal Timetec Visitor

  Contal Timetec Visitor

  Návštevný systém

  Contal Timetec Visitor eviduje návštevy a monitoruje ich pohyb v areáli spoločnosti, vďaka čomu nehrozí na palube vašej spoločnosti žiadny čierny pasažier. Samozrejmosťou je výdaj návštevníckych kariet, tlač návštevných lístkov, čítanie údajov z osobných dokladov a elektronický podpis. Vždy aktuálny prehľad návštevníkov v areáli spoločnosti poslúži aj v prípade evakuácie objektu.

O nás

Vývoj, výroba a implementácia identifikačných systémov

Hotline a Helpdesk

Pre zákazníkov s platnou servisnou zmluvou

Najnovšie príspevky

© 2018 CONTAL OK spol. s r.o.

Všetky práva vyhradené.