O spoločnosti Inovácie s tradíciou od roku 1991

CONTAL OK, spol. s r.o. sa zameriava na vývoj, výrobu a implementáciu identifikačných systémov. Pôsobenie spoločnosti je rozdelené na dve základné oblasti. Jednou je vývoj, výroba a implementácia identifikačných systémov pre zákazníkov na slovenskom trhu. Portfólio produktov pre domáci trh zahŕňa predovšetkým prístupové, dochádzkové, stravovacie a návštevné systémy. Novým produktom v tejto oblasti je systém pre registráciu zamestnancov na výrobných pozíciách. Druhú oblasť tvorí vývoj a výroba bezpečnostných a alarmových systémov pre svetový trh. Vďaka histórii spoločnosti sa produkty vyvinuté a vyrobené na Slovensku presadzujú hlavne v Škandinávii. Cieľom spoločnosti CONTAL OK spol. s r.o. je podieľať sa na neustálom vývoji identifikačných technológií v súlade s potrebami zákazníkov a prinášať konkrétne riešenia.

Riešenia pre moderné firmy

Spoločnosť CONTAL OK je spoľahlivým partnerom, s ktorým dosiahnete víťazstvo na viacerých frontoch. Muníciou sú kvalitné identifikačné systémy, s ktorými máte prehľad o tom, čo sa deje vo vašej firme. Naše portfólio obsahuje samostatne fungujúce prístupové, dochádzkové, stravovacie a návštevné systémy. Ich vzájomné prepojenie prináša synergický efekt v podobe centralizovanej kontroly nad dianím vo vašej firme. Na obranu vašej pevnosti ponúkame vlastné bezpečnostné a alarmové systémy, s ktorými ochránite materiálne i nehmotné hodnoty.

Výroba. Vývoj. Implementácia.

Spoločnosť CONTAL OK aktívne prispieva k vývoju identifikačných technológií a ponúka konkrétne riešenia. Pracujeme s vlastným hardvérom a softvérom, podieľame sa na projekčných aj realizačných prácach. Máme skúsený tím vývojárov, dizajnérov i testerov zacielený na kvalitné produkty. Prvotriedna kvalita schopná prekonať úskalia firemného života je pre nás prvoradá. Integrujeme najnovšie technológie a spolupracujeme so spoľahlivými partnermi.

Škandinávska tradícia, slovenské inovácie

Spoločnosť CONTAL OK je na trhu už od roku 1991. V tom čase bola jediným vlastníkom švédska spoločnosť CONTAL AB so sídlom v Göteborgu. Od roku 2019 vlastní CONTAL OK slovenská spoločnosť HOUR V našich systémoch sme skĺbili tradičnú škandinávsku spoľahlivosť so slovenskými inováciami a nápadmi. Výsledkom sú komplexné riešenia, s ktorými zavládne poriadok v každej firme.

Spoločnosť CONTAL OK, spol. s r.o. bola založená 29. marca 1991 ako súkromná spoločnosť so 100% zahraničnou majetkovou účasťou. V dobe vzniku bola zakladateľom a jediným vlastníkom švédska spoločnosť Contal AB, Gothenburg. V súčasnosti vlastní CONTAL OK slovenská spoločnosť HOUR.

  • 1991 Založenie spoločnosti
  • 1993 Vývoj a výroba riadiacich a bezpečnostných systémov
  • 2000 Obchodné a vývojové oddelenie pre domáci trh
  • 2003 Vývoj dochádzkového, stravného a návštevného systému
  • 2009 Vývoj nového prístupového a zabezpečovacieho systému
  • 2015 Rozšírenie obchodného oddelenia spoločnosti
  • 2019 Vlastníkom CONTAL OK sa stala spoločnosť HOUR

kia logo
2000px Brother logo v2.svg
doka
Donghee
grafobal
HYZA
inteva
Logo of Plastic Omnium
Mobis
osram
Reutter
TEAM
vac
VAHOSTAV SK 2 COLOR 300dpi
cta

Riešenia, ktoré budete používať

Máme tie správne nástroje na zabezpečenie vašej firmy.

Vážený zákazník,

v prvom rade by sme Vám chceli poďakovať za doterajšiu spoluprácu a dôveru.

Zároveň by sme Vás chceli touto cestou informovať, že od 1.10.2022 spoločnosť HOUR, spol. s r.o. (ďalej HOUR), ktorá je 100% vlastníkom našej spoločnosti, prevezme všetky aktivity CONTAL OK, spol. s r.o. (ďalej CONTAL OK) na slovenskom a českom trhu. Spoločnosť CONTAL OK sa naďalej bude zameriavať na vývoj a výrobu hardvéru identifikačných systémov, čo bolo jej primárnou oblasťou od založenia spoločnosti, pričom tento hardvér bude v rámci tuzemského trhu dodávať výlučne prostredníctvom spoločnosti HOUR. Aby bola zabezpečená kontinuita v kvalite poskytovaných služieb, súčasťou tejto zmeny je aj prechod zamestnancov CONTAL OK, ktorí zabezpečujú obchodné aktivity, poskytovanie hot-line, implementácie a vývoj softvéru identifikačných systémov, do spoločnosti HOUR.

 Viac informácií nájdete TU.

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Jazyková mutácia / Select site language